середа, 26 квітня 2023 р.
"Чорнобильська трагедія – біль України"
"Майстер-клас з писанкарства"
"Нетлінні скарби народу"
Було б корисно замислитися над сучасним станом культури в українському суспільстві, старатися пізнати її надбання та з’ясувати, як те духовне багатство ми можемо й повинні використати на благо нашого народу. Будучи народом дуже багатим на культурні надбання, чи можемо собі дозволити ними легковажити?

Сьогодні, на порозі великих змін в житті нашого народу, не можемо собі навіть уявити здійснення оправданих мрій існування вповні самобутнього суспільства без продовження процесу розвитку культури.
Саме збереження минулого та розвиток у майбутньому допоможуть нам свідомо стати гідним народом.
Будуємо Україну разом!
понеділок, 10 квітня 2023 р.
"Варниця - важкий тягар і біль у наших серцях"
Кожного року в цей весняний день нас обпікає біль і скорбота за тими, чия кров була невино пролита. Саме сьогодні, виповнюється 82 роки від тих трагічних подій, що відбулися тут на цьому місці 1 квітня 1941 року в урочищі Варниця. Ця трагедія, яку можна було б уникнути, увійшла в нашу історію чорної стрічкою. Тривалий час, цей страшний злочин ретельно приховували. Тільки із здобуттям Україною незалежності про ці події почали відкрито говорити, писати, досліджувати. Нажаль, сьогодні повторюється історія – розстрілюють мирних людей, дітей. Руйнують цілі міста та села. Ми сьогодні переживаємо складні часи. Наша незалежність оплачена дорогою ціною– великою кількістю життів тих, хто боровся і бориться за нашу Україну. Пам'ять про страшну трагедію має спонукати нас роботи все, щоб подібна історія ніколи не повторювалася. А мир у нашій державі – найважливіше, чого ми всі прагнемо.
«Про стан мережі публічних бібліотек області: нові реальності, нові можливості»
30 березня Публічна бібліотека Кам`янецької сільської ради долучилася до онлайн діалогу за підсумками 2022 року який проводився на базі РТЦ Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка «Про стан мережі публічних бібліотек області: нові реальності, нові можливості». Захід пройшов у форматі онлайнової зустрічі на платформі Google Meet. Розпочала семінар головна методистка науково-методичного відділу Алла Лупан, яка провела аналітико-інформаційну презентацію про стан мережі публічних бібліотек області, їх матеріально-технічну базу, електронні інформаційні ресурси, роботу бібліотек-хабів цифрової освіти, розвиток інноваційних просторів.
звернувши увагу на структуру та основні пункти планів заступниця директора з питань наукової роботи ЧОУНБ ім. М.Івасюка Марія Довгань, яка також націлила бібліотекарів на промоцію читання згідно схваленої Стратегії розвитку читання на період до 2032 року “Читання як життєва стратегія”.