Нові надходження


Нові надходження 
сільської бібліотеки-філії № 23

Анотація:

Видання містить короткі, систематизовані за розділами, відомості з історії журналістики краю щодо чинних періодичних видань та електронних засобів масової інформації, видавництв, друкарень.


Результат пошуку зображень за запитом "реабілітовані історією чернівецька"





Реабілітовані історією. Чернівецька область
Анотація:
Чернівецьке обласне відділення пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України» випускає у світ Книгу другу із серії науково-документальних книг «Реабілітовані історією. Чернівецька область». В ній опубліковано 7 наукових статей, 14 архівних документів, 10 нарисів про репресованих визначних політичних, громадських та культурних діячів Чернівецької області, 17 спогадів учасників національно-визвольної боротьби та авторських розповідей про репресованих і полеглих у боротьбі за українську волю. 

В книзі подано списки розстріляних і репресованих громадян Заставнівського, Кельменецького, Кіцманського та Новоселицького районів. Книга розрахована на науковців, студентів вищих навчальних закладів, учителів та учнів середніх шкіл, письменників, журналістів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться трагічними сторінками нашої недавно минулої історії. 
Енциклопедія Сучасної України
Результат пошуку зображень за запитом "енциклопедія сучасної україни"
Анотація: 
Енциклопе́дія суча́сної Украї́ни (ЕСУ) — багатотомне енциклопедичне видання (алфавітна енциклопедія) про Україну у всіх вимірах від початку XX століття до сьогодення. Енциклопедія подає цілісний образ новітньої України в подіях, інституціях, установах, родах діяльності, поняттях, персоналіях. Охоплює всі сфери життя в Україні, відображає сучасні погляди на історичні події та постаті. Специфіка ЕСУ полягає в тому, що в ній переважає сучасний матеріал, особлива увага приділяється явищам, процесам, поняттям, що характеризують добу державної незалежності України.

Довідник міжетнічної толерантності

Анотація: 

«Довідник міжетнічної толерантності» є водночас довідниковим виданням та навчальним посібником, підготовленим колективом авторів на виконання проекту «Моніторинг формування збалансованих етнонаціональних відносин у Чернівецькій області». Цей проект виконувався Буковинським політологічним центром у співпраці з Науководослідницьким інститутом європейської інтеграції та регіо- нальних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у період з вересня 2010 по червень 2011 року. Довідник різнобічно розкриває поняття та основні концепції толерантності, містить виклад її теоретичних аспектів, з’ясовує існуючу ситуацію щодо її рівня та основних характеристик у Чернівецькій області та Україні. Автори також визначають ті пріоритетні завдання, що постають перед владою та краєвою громадою як щодо ствердження позитивних взірців міжетнічної взаємодії, так і попередження тих тенденцій, що становлять загрозу етнополітичній стабільності регіону та його мешканців. Цей теоретичний та науково-практичний посібник адресований насамперед державним службовцям та посадовим особам місцевого самоврядування, які безпосередньо працюють у сфері реалізації етнополітики нашої країни або причетні до регулювання етнонаціональних взаємин на місцевому чи загальнодержавному рівні. Він буде корисним працівникам ЗМІ, лідерам і активістам національно- культурних товариств, дослідникам, експертам, аспірантам та студентам, які вивчають міжетнічні взаємини та працюють задля їх вдосконалення. Наведені дані та судження належать винятково авторам відповідних структурних підрозділів Довідника.

Кирстюк Петро "Закривавлені підсніжники"



Анотація:


В книзі розповідається  про  спогади 89-річного Сергія Сидоряка, с. Петричанка Глибоц. р-ну. Книга вийшла у світ напередодні 70-ї річниці трагедії в урочищі Варниця українською та румунською мовами.













Новий Олександр «Чи є я християнин?...»


Анотація:


Ця книжка зробить рай на Землі. Таке визначення подає їй Небесний Отець. Дракон, скорпіон, свиня, удав і таке інше, що напосіло на рід людський почерез свідоме прагнення грішити і далі, роблячи майже кожному вторинну суть звірини, буде розчеплюватись і відпадати. “І оновиться рід людський на землі, і набереться наново Божественної сили” (таке оприділення Небесного Отця). Страшний виплодок свого роду із наміром - убивати, убити, що був непрощений уже Отцем, через нановну жадобу крові - через каяття випорожнив себе цілковито від гріховної суті: чорний дух Березовського - впав, його нема, і в старому футлярі (тілі) з’явився дух Новий. І цей .Новий Дух, що із Небес, знає Божественні дороги, вій проведе. Так кожен зуміє перемогти у собі звірину про яку мовиться у Святому письмі, і притягнути до себе Дух від Отця. Облагородити таким переродженням кожного — свою дитину.


Торик Олександр, протоієрей "Флавіан"


Анотація:

Пропоноване увазі читачів видання є перекладом твору талановитого сучасного письменника, протоієрея Олександра Торика. Ця книга дуже швидко стала одним з найпопулярніших сучасних художніх творів, які торкаються тематики духовного життя людини та її шляху до Бога. На сторінках свого твору автор виводить яскраві, незабутні образи, які рельєфно висвітлюють непрості теми віднайдення людиною віри в Бога, сходження до Творця через церковне життя й Таїнства Церкви, навернення на шлях добра від спокус та небезпек сучасного світу.


Украина: время выбора

Анотація:

Брошура підготована експертами Центру Разумкова в межах проекту Європейська інтеграція України: внутрішні фактори і зовнішні впливи. Вона для тих, хто хоче дізнатися найпростіші речі про два можливих напрями інтеграції України. Вона також не претендує на всеохоплюваність, а пропонує лише довідкову інформацію і відповіді на деякі питання, які найчастіше виникають у громадян. Усі дані, наведені в текстах, станом на 2013 рік.






Криса Любомир "Вернись із спогадів"
Анотація: 
В альбомі розповідається  про відомого українського композитора і поета Володимира Івасюка (1949-1979), його життя і діяльність на основі документальних фото та інших документів.


Кобилянська Ольга Зібрання творів у 10 томах, том 2
 

Анотація:

Зібрання творів: Новели, оповідання, поезії в прозі. 
Видання призначене для широкого кола читачів.








Буковина в роки Першої світової війни 1914 – 1918 рр.


                                       Анотація:


Цей збірник документів вийшов до 100-річчя початку Першої світової війни. Його складають архівні матеріали Чернівців, Києва, Відня. Сюди увійшли оригінальні документи та регести, які відображають стан Буковини протягом 1914 – 1918 рр. і дають можливість відчути тогочасну атмосферу, настрої, зміну ситуації, усю напруженість та драматизм, межовість воєнного існування.
"Документи збірника відображають різні аспекти подій воєнної пори: цілі війни, призов до війська, наступи і відступи військ, дипломатична боротьба навколо Буковини, інкорпораційні наміри Росії, реквізиції, пограбування майна, руйнування продуктивних сил краю, примусові роботи населення для потреб армії, арешти, інтернування, депортації, полон, заручництво, загибель людей, дезертирство, матеріальне становище населення, ставлення до війни різних соціальних і національних категорій населення...".


Румунсько-український словник


 Анотація: 

Словник містить румунські загальновживані слова, слова з учнівської і студентської лексики, деякі терміни з навчальних предметів і інших галузей знань: фінансів та економіки, релігійної тематики, комп'ютерної грамоти і т. ін.    До словника введено також найуживаніші слова чужомовного походження, що прижилися в румунській мові.    У пропонованому словнику подається переклад слів-титулів із наведенням у перекладі синонімів, що полегшить користувачеві їх уживання у зв'язному мовленні.    Укладач намагався уникати архаїзмів і діалектизмів, а добирав слова із сучасної румунської літературної мови.    Словник містить майже 14 000 титульних слів.    Він стане у пригоді учням та вчителям шкіл з румунською мовою навчання, студентам та перекладачам, усім, хто має потребу в перекладі тексту з румунської мови українською.





Немає коментарів:

Дописати коментар