Гордість села

Білічук Сергій Васильович

Білічук Сергій Васильович
Білічук Сергій Васильович народився 20 лютого 1980р в с.Кам'янка Глибоцького району, Чернівецької області. У 1995р успішно закінчив 9 класів Кам'янської загальноосвітньої школи та поступив на перший курс денної форми навчання Чернівецького індустріального технікуму в м. Чернівці. У березні 1999р закінчив технікум, здобув кваліфікацію техніка-електрика та одержав диплом з відзнакою за спеціальністю «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд». У тому ж році поступив на 3 курс стаціонару (на скорочену форму навчання в рамках продовження навчання в електроенергетичному напрямку) Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича на фізичний факультет кафедру фізичної електроніки і нетрадиційної енергетики. Під час навчання в університеті з 07.2001р по 05.2002р працював інженером-конструктором, за сумісництвом, на ВАТ «Чернівецький радіотехнічний завод». У червні 2002р закінчив університет за спеціальністю «Нетрадиційні джерела енергії» та отримав диплом магістра енергетики. З 07.2002р працював інженером-технологом на заводі ВАТ «Кварц» м.Чернівці. 10.2002р звільнився з заводу за власним бажанням у зв'язку з зарахуванням до аспірантури Чернівецького національного університету на денну форму з відривом від виробництва. У жовтні 2005р закінчив аспірантуру з достроковим захистом кандидатської дисертації та отримав науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук зі спеціальності - фізика напівпровідників і діелектриків. З листопада 2005р працював фахівцем Ікат. кафедри електроніки і енергетики ЧНУ. З лютого 2006р переведений на посаду асистента тієї ж кафедри де працює по даний час. Читає лекційні курси по інженерних спеціальностях: «Теорія електричних і електронних кіл», «Пристрої автомобільної електроніки», «Електронна медична апаратура», «Електроніка перетворювальних систем». З того ж року працює за сумісництвом старшим науковим співробітником кафедри електроніки і енергетики по різних тематиках. У рамках міжнародного наукового співробітництва провів наукове стажування в закордонних університетах: м.Любляна (Словенія) - 2007, 2008рр, м.Будапешт (Угорщина) - 2007, 2008рр, м.Яси (Румунія) - 2008, 2009рр, м.Русе (Болгарія) - 2011р. Є автором двох патентів України, більше 20 публікації у вітчизняних та закордонних наукових журналах. У серпні 2010р одружився на дівчині зі свого села. З серпня 2009р. за сумісництвом працює інженером-енергетиком (проектантом електропостачання та електрообладнання цивільних споруд) на ТОВ «Цивільпромпроект» в м.Чернівці.

Воробець Георгій Іванович

Воробець Георгій Іванович
Посада: доцент, заступник завідувача кафедри.Вчений ступінь: кандидат фізико-математичних наук.Вчене звання: доцентТематика наукових досліджень: Синтез і корекція параметрів первинних перетворювачів інформації та функціональних елементів обчислювальної техніки імпульсним фотонним опроміненням.Додаткова інформація:Дата народження: 8 вересня 1962 року.Місце народження: с.Кам'янка, Глибоцького р-ну, Чернівецької обл.Навчальний заклад, який закінчив: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, фізичний факультет, кафедру напівпровідникової мікроелектроніки у 1985 році за спеціальністю „фізика", зі спеціалізацію з мікроелектроніки та напівпровідникових приладів - з відзнакою.Аспірантуру кафедри фізики напівпровідників радіофізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю 01.04.10 - фізика напівпровідників і діелектриків у 1988 році.Працює в Чернівецькому національному університеті з 1988 року: 1988 -1990 - науковий співробітник кафедри напівпровідникової мікроелектроніки; 1990-1995 - асистент, 1995-2003 - доцент кафедри радіотехніки; з 2003 -доцент кафедри комп'ютерних систем та мереж.За роботу в університеті у 2005 році відзначено подякою Міністерства освіти і науки України.Кандидатська дисертація: Кандидатську дисертацію захистив за спеціальністю - фізика напівпровідників і діелектриків у 1989 році.Тема дисертації: Модифікація властивостей шарів і характеристик структур А1-Si, PtxSiy-Si імпульсним лазерним випромінюванням.Наукові керівники - доктор фіз.-мат. наук, професор Стріха Віталій Іларіонович та доктор фіз.-мат. наук, професор Бузаньова Євгенія Вікторівна. Установа, де проведено захист - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, радіофізичний факультет.Наукові інтереси: Фотонні методи синтезу і корекції параметрів бар'єрних, в тому числі нанорозмірних структур метал-напівпровідник, метал-діелектрик-напівпровідник та їх застосування для первинного перетворення інформаційних сигналів автоматизованих систем керування та створення і вдосконалення функціональних елементів і пристроїв обчислювальної техніки.

Воробець Олександр Іванович

Воробець Олександр Іванович
Олександр Іванович народився 21 лютого 1974 р. У 1990 р. закінчив Кам'янську СШ із золотою медаллю. Цього ж року вступив на фізичний факультет ЧНУ, який закінчив у 1995 p., де і почав свою трудову діяльність інженером.
У 2000 р. учні Кам'янської школи познайомилися з новим учителем фізики. За 3 роки вони здружилися і згадують Олександра Івановича як доброго вчителя, який майстерно доводив їм фізичні істини.
У 2003 р. вступив до аспірантури, рік ще викладав і паралельно навчався. У 2006 р. закінчив навчання і 28 грудня 1996 р. захистив дисертацію на тему: «Модифікація властивостей халькогенітних бар'єрних структур імпульсивним лазерним опроміненням». З 2008 р. працює виконуючим обов'язків доцента на кафедрі комп'ютерних систем і мереж факультету комп'ютерних наук, який відзначив свою 7-ну річницю.

Анатолій Васильович Єрема

Анатолій Васильович Єрема
Народився 4 грудня 1959 року. Батьки його працювали в Кам’янській школі вчителями. Ще з дитинства Анатолій був працелюбним і самостійним. Вінзбирав і здавав лікарські рослини. Батьки вважали, що він стане біологом.Та його заповітною мрією була журналістика. Свою першу статтю в районну газету «Будівник комунізму» Анатолій написав у шостому класі про роботу агіткультбригади. Другою була критична стаття про стан збереження художньої літератури у сільській бібліотеці. Так він став позаштатним кореспондентом районної газети. Його статті друкували і в обласній, і навіть у республіканській газеті.
У 1976 році Анатолій закінчує школу і поступає на філологічний факультетКиївського державного університету імені Т.Г.Шевченка. Під час здачі вступного екзамену з історії він показав глибокі знання з цього предмету і йому запропонували навчання на історичному факультеті. Та Анатолій відмовився. Такий вибір він зробив завдяки своєму вчителю російської мови та літератури Гаряїнову Миколі Олександровичу. Після закінчення університету в 1981 році він здобув спеціальність філолога-славіста. Та Анатолій не зупиняється на досягнутому. У 1990 році закінчив аспірантуру Інституту мистецтвознавства, фольклору та етнографії ім. Максима Рильського АН УРСР і захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата мистецтвознавства та лінгвістики.Після захисту він їде працювати вчителем у Бучанську школу – інтернат для дітей – сиріт. Потім працював викладачем української мови та літератури у середній школі № 219 міста Києва. Анатолій досконало володіє шістьма мовами і розуміє споріднені слов’янські мови. Це дає йому можливість працювати гідом – перекладачем Бюро міжнародного молодіжного туризму «Супутник». У 1990 році його запрошують на кафедру славістики у Київський національний університет, де він пропрацював до 1996 року викладачем, а згодом заступником декана. За програмою обміну їде викладачем української мови у Ягеллонський університет у Польщі. Там він пише, а згодом видає, підручник «Уроки української мови в польській школі».
Анатолій не зупиняється на досягнутому. Він досконало вивчає англійську мову, перемагає у конкурсі і їде на викладацьку роботу у Пенсильванський університет. У 1996-1997 роках працював на дипломатичній роботі другим секретаремУправління міжнародних організацій МЗС України та помічником прес-аташе Посольства США в Україні. Там він одночасно є перекладачем газети «День» на англійську мову. Але мрія про журналістську роботу не покидала його. 3 грудня 1997 року він стає автором, ведучим програм і редактором телерадіокомпанії «Студія 1+1». Всі пам’ятають його програми «Телеманія», «Сніданок з 1+1», «Документ», «Гарем», «Форт Буайяр». Також він був продюсером та співавтором спецпроектів про Каннський, Венеційський та Берлінський кінофестивалі.Анатолій любить подорожувати. Його подорожі насичені зустрічами з визначними особистостями сучасності. Репортажі з цих зустрічей цікаві та насичені різними подіями. Він є член відбіркової комісії Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».10 березня 2006 року кабельні мережі США та Канади запустили для глядачів української діаспори Північної Америки канал «1+1 International», генеральним продюсером якого був Анатолій Єрема. Та туга за Батьківщиною і сім’єю сильніша понад усе і він повертається назад. Його творча душа не знає спокою і на екранах каналу «1+1» з’являється програма «Без табу», яку веде Ольга Герасимюк. На даний час він є продюсером програм «Міняю жінку» та «Суперняня». «Бути найкращим у тому що робиш, і допомагати іншим» є його головним життєвим кредо.

Панцір Юрій Іванович

Панцір Юрій Іванович
Народився 10 травня 1975 року в селі Кам’янка Глибоцького району Чернівецької області. Проживав за адресою с. Кам’янка вул. Б.Хмельницького, 29.
З 1982 по 1990 рік навчався у Кам’янській середній школі.Закінчивши вісім класів поступив на навчання до Глибоцького середнього професійно-технічного училища на спеціальність «Тракторист-машиніст широкого профілю», в якому навчався один рік.
У 1991 році поступив на навчання до Снятинського сільськогосподарського технікуму за спеціальністю «Механізація сільського господарства». Закінчивши технікум та отримавши диплом молодшого спеціаліста з відзнакою у 1995 році поступив на навчання до Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту (нині Подільський державний аграрно-технічний університет) на денне відділення за вище вказаною спеціальністю.Після закінчення вже Подільської державної аграрно-технічної академії у 1998 році був направлений на навчання до аспірантури Національного аграрного університету м. Київ.Після успішного закінчення аспірантури у 2002 році захистив дисертацію на отримання наукового ступеню кандидата технічних наук заспеціальністю «Застосування електричних технологій у сільськогосподарському виробництві».З 2002 року працював асистентом кафедри фізики Подільського державного аграрно-технічного університету. З 2003 року – завідувач кафедри енергетики сільськогосподарського виробництва. У 2007 році отримав вчене звання доцент кафедри енергетики сільськогосподарського виробництва.З 2005 року і по нині працює на посаді заступника директора інституту механізації і електрифікації с/г виробництва Подільського державного аграрно-технічного університету. Одружений. Має трьох дітей.

Немає коментарів:

Дописати коментар